29. 07. 2010 Komentáře (2)
Tak co dáme to zase dohromady a budeme hrát?


05. 08. 2009 Vložit komentář
Ahoj ahoj, tak jelikož na podzim Forma hrát nebude, mám tu návrh od kolegy vedoucího ligy pana Staňka, kdo by si chtěl na podzim někde zahrát je tu nabídka AC Bolívie zahrát si v 5.lize. Kdo má zájem ať se mi ozve...na mobil nebo na stránku sem. Honza


05. 08. 2009 Komentáře (1)
Zdravím, jelikož pro následující sezonu není kádr tak stabilní jak by jsme si představovali a mančaft není ještě úplně doplněn padl návrh, že letošní sezonu neodehrajeme a na jaře začneme v poslední lize. Kádr by jsme mezi touto pauzou dali do kupy a snad by se nám výsledkově i lépe dařilo.Toto rozhodnutí musíme učinit do dnešní 18h.


01. 08. 2009 Komentáře (3)
Zdravím , po dloihé době přidávám taky aktualitku. Možná to už víte, možná ne. Pro podzimní část soutěže jsem se upsal týmu Kulový blesk. Když mi to nepůjde, tak mě máte v zimě zpátky jako na koni.:-) Hodně štěstí Kuba


30. 07. 2009 Komentáře (5)
Nazdar pardalové...

Někteří to již vědí a ostaní nechť pozorně čtou. Pro blížící se podzimní sezonu MK jsem se rozhodl využít nabídky chlapců z FC Jiřín na hostovaní. Věřím, že nové posily budou adekvátni náhradou.

Olda


10. 06. 2009 Komentáře (3)
Zdravim, včera sme se utkali s týmem Viktorie. A už před úvodním hvizdem bylo jasné jak zápas dopadne. Začínali sme pouze 4+1 a za chvíli dorazil Pepa. Solidní poločas, jen 0:2 nebyl špatnej, ale ve druhé půli se projevila nemožnost střídat a bylo po zápase.Výsledek 9:0 mluví za vše!!!Jako jestli chcete takhle pokračovat tak to můžem rovnou zabalit. Je to akorát ostuda a zbytečná snaha pro těch pár lidí co chodíme. Beru že je zraněnej Olda, Kuba, nově i Luboš. Elán je v Brně...a Tomáš a Helmut??? Jako takhle to nemá smysl, akorát tam ze sebe děláme debily! To nás na soupisce asi musí bejt 20 aby nás chodilo aspoň 9 na zápasy. Jestli sou všichni vytížení, tak je potřeba to říct předem a nemusíme hrát..Chtěl bych poděkovat všem, kteří včera nelenili a přišli - Zdena a Karel, Robajz, Pepa a hlavně Maši, kterej se i bez fyzičky dostavil a nenechál nás v tom :) Ostatní, čau!


Partneři klubu:


© 2006 FCF